FURNITURE / Tables / Slagbord 5005485

nr 500 5485

Slagbord

Lenght: ()

1800-tal, Furu, längd: 160, höjd: 78 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

300

SEK 1800

Monday December 10 2007
at 16:53:21

  • Thema-auction